Koszyk

Po pierwsze złam wszelkie zasady

Co najwięksi menadżerowie na świecie robią inaczej
First, Break All the Rules What the World?s Greatest Managers Do Differently
Po pierwsze złam wszelkie zasady
Producent: MT Biznes
EAN: 9788380873735
Grupa: książka
Język książki: polski
Rok wydania: 2017
Wydanie: 1
Liczba stron: 352
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wymiary: B5
Nasza cena:
37,93 zł
Rabat 36,68% zyskujesz 21,97 zł
Status:   24h
Koszty dostawy:
Paczka w RUCHu od 5,99 zł
Poczta Polska Odbiór w punkcie od 9,99 zł
InPost - przesyłka kurierska od 10,99 zł
Poczta Polska doręczenie pod adres od 10,99 zł
Paczkomaty InPost od 11,89 zł
FedEx - przesyłka kurierska od 10,99 zł

Opis produktu


Książka podbiła wszystkie listy bestsellerów w Stanach Zjednoczonych od Financial Times po Amazon.com. Oparta na obszernym materiale empirycznym, jaki zebrali autorzy prowadząc badania w organizacji Gallupa, pokazuje, że istnieje coś, co łączy wszystkich odnoszących sukces menedżerów - jest tym elastyczność w podchodzeniu do sytuacji i ludzi, przekraczanie i łamanie utartych zasad. Książka proponuje model zarządzania, który pozwoli na wprowadzenie decydujących o sukcesie zmian, zwiększenie kreatywności pracowników i zadowolenia klientów oraz osiągnięcie lepszych zysków.

W książce tej oddajemy głos milionowi pracowników i osiemdziesięciu tysiącom menedżerów. Ta oszałamiająca liczba rozmów pozwoliła nam nie oderwać się od realiów. Na początku trudno było sobie nawet wyobrazić, co będzie można usłyszeć od utalentowanego pracownika czy wybitnego menedżera. (...) Wiemy, tak jak i ty, że współczesne życie pełne jest nieustających zmian. Wiemy, że zmienia się atmosfera pracy, że pojawiają się i znikają coraz to nowe podejścia do zarządzania. Słuchając takich menedżerów, jak Michael, i pracowników, którymi oni kierują, staraliśmy się jednak wyłowić coś, co się nie zmienia. Co będzie zawsze potrzebne utalentowanym pracownikom? Co zawsze będą robić wielcy menedżerowie, aby zamienić talent w czyn? Jakie są niezmienne sekrety znajdowania utalentowanych pracowników, sprawiania, że skoncentrują się na właściwym celu, i zatrzymywania ich na długo? Co pozostaje niezmienne? Takie pytania postawiliśmy sobie na początku. A na następnych stronach tej książki przedstawimy wnioski, do których udało nam się dojść.? piszą autorzy we Wstępie.

Jak określili to sami autorzy, znaczna część wartości firmy znajduje się pomiędzy uszami jej pracowników. Kluczem do sukcesu jest pomnażanie tej wartości przez słuchanie i rozumienie tego, co znajduje się w ich sercach. Panowie Buckingham i Coffman znaleźli prosty sposób pomiaru i tworzenia tego niezwykle istotnego związku. U nas, w Carlson Companies, ich umiejętności pomagają nam stać się firmą naprawdę dbałą o swoich pracowników, firmą, która w przyszłości odniesie na rynku wielki sukces.

Marylin Carlson, prezes i dyrektor generalny, Carlson Companies

To jest to! Opierając się na przekonujących wnioskach i poważnych wynikach badań Gallupa, Buckingham i Coffman stworzyli mocne fundamenty skutecznego zarządzania. Po raz pierwszy opisano w jasny sposób drogę do pozyskania zaangażowanych pracowników i stworzenia świetnie prosperujących zespołów roboczych. To zmieniło moje podejście do zarządzania menedżerami. Po pierwsze: Złam wszelkie zasady to ważne narzędzie dla każdego kierownika na linii frontu, dla każdego menedżera średniego szczebla i dla każdego lidera.

Michael W. Morrison, dziekan na Uniwersytecie Toyota

Spośród setek książek o poprawie funkcjonowania organizacji ta jedna jest oparta na obszernym materiale empirycznym i koncentruje się na szczególnych działaniach, które powinni podjąć menedżerowie, aby już dziś ulepszyć swoją organizację. W świecie, w którym zarządzanie ludźmi pozwala wykorzystać występujące wśród nich zróżnicowanie, książka Po pierwsze: Złam wszelkie zasady to lektura obowiązkowa.

Jeffrey Pfeffer, profesor w Szkole Biznesu przy Uniwersytecie Stanforda

MARCUS BUCKINGHAM jest liderem realizowanego przez Insytut Gallupa przez dwadzieścia lat projektu mającego na celu zidentyfikowanie najważniejszych cech wielkich menedżerów i wspaniałych miejsc pracy. Jest też starszym wykładowcą w Gallup's Leadership Institute (Instytucie Przywództwa przy Instytucie Gallupa).

CURT COFFMAN jest światowym liderem praktycznych rozwiązań oferowanych przez The Gallup Organization Workplace Management Practice (Instytut Zarządzania Miejscem Pracy przy Instytucie Gallupa). Jest stałym konsultantem do spraw tworzenia wydajnych miejsc pracy nastawionych na klienta.


Polecamy także


Prawnokarne aspekty ochrony początków życia ludzkiego
Cena katalogowa: 32,00 zł
Nasza cena: 32,00 zł
Status:  24h

Tajemnice haremu
Michalska-Krajewska Wiesława
Cena katalogowa: 24,90 zł
Nasza cena: 19,04 zł
Status:  24h

Wszystko o adhd
Pfiffner Linda J.
Cena katalogowa: 29,90 zł
Nasza cena: 22,28 zł
Status:  24h

Prawdziwa miłość 10 kroków do trwałego związku
Cena katalogowa: 37,00 zł
Nasza cena: 23,50 zł
Status:  24h

Ból krzywdy i radość przebaczenia + Płyta CD
Cena katalogowa: 19,99 zł
Nasza cena: 12,76 zł
Status:  24h

Przewodnik po samotności
Cena katalogowa: 24,70 zł
Nasza cena: 20,33 zł
Status:  24h

What Dementia Teaches Us About Love
Cena katalogowa: 45,00 zł
45,00 zł
Status:  24h

Uczę się rozumieć innych Historyjki mentalistyczne dla dzieci ze spektrum autyzmu
Cena katalogowa: 34,00 zł
Nasza cena: 24,19 zł
Status:  24h

Terapia dzieci z niepełnosprawnością intelektualną
Cena katalogowa: 49,00 zł
Nasza cena: 44,05 zł
Status:  24h

Jesteś cudem
Brett Regina
Cena katalogowa: 34,99 zł
Nasza cena: 25,82 zł
Status:  24h

Emocje na głodzie
Smith Lindsey
Cena katalogowa: 49,90 zł
Nasza cena: 30,98 zł
Status:  24h

Uciec z krainy zapomnienia
Grzybowski Jacek
Cena katalogowa: 39,00 zł
Nasza cena: 29,04 zł
Status:  24h