Koszyk
Moja droga do egzorcyzmów

Moja droga do egzorcyzmów

Wydawnictwo: ESPRIT
Język książki: polski
Rok wydania: 2010
Wydanie: 1
ISBN: 9788361989110
Liczba stron: 184
Oprawa: Miękka
Wersja drukowana Wersja drukowana
Koszty dostawy:
Paczka w RUCHu od 3,89 zł
Poczta Polska Odbiór w punkcie od 7,99 zł
Paczkomaty InPost od 8,99 zł
Poczta Polska doręczenie pod adres od 9,99 zł
FedEx - przesyłka kurierska od 11,99 zł
20.66 PLN Nasza cena:
20,66 zł
Rabat 21% zyskujesz 5,49 zł
książka niedostępna

Opis produktu


?Funkcji egzorcysty nigdy nie miałem zamiaru pełnić i jeśli wyraziłem na to zgodę, to tylko dlatego, żeby powiedzieć Panu kolejne tak, mimo iż ani nie miałem chęci, ani zdolności potrzebnych do wykonywania tego trudnego zadania? ? wspomina Ojciec Benignus, obecnie egzorcysta diecezji Palermo i koordynator spotkań formacyjnych dla egzorcystów i prezbiterów, przygotowujących się do pełnienia tej posługi. Kiedy planował swoją przyszłość w służbie Bogu, wyobrażał sobie spokojne życie filozofa ? i nie spodziewał się, że nie raz będzie musiał stanąć twarzą w twarz z Szatanem, by bronić ludzi dręczonych przez demony.

Ojciec Benignus, wypełniając z pokorą i odwagą Boże plany, sam przekonał się o trudach pracy egzorcystów w Kościele. Wobec postępującego zobojętnienia na zło ich posługa jest często przyjmowana niechętnie lub sceptycznie, zaś ludzi opętanych spycha się na margines Kościoła. Dla ofiar ponadnaturalnej działalności diabła kapłani tacy jak Ojciec Benignus są często ostatnią ? i jedyną ? deską ratunku.
W Mojej drodze do egzorcyzmów autor bestellerowego Szatan istnieje naprawdę. Spotkałem go przedstawia swoje świadectwo niezwykłej drogi, jaką dane mu było przejść. Opowiada o przełamywaniu niechęci i strachu, o nauce wyrozumiałości, o odkryciu kapłańskiej godności Chrystusa-Lekarza i odnalezieniu swojego prawdziwego powołania.

Opis osobistych doświadczeń Ojca Benignusa uzupełnia klarowny dyskurs teoretyczny, porządkujący wiedzę na temat nadnaturalnego działania Szatana i demonów w świecie, stanowiska Kościoła wobec istnienia osobowego zła oraz zadań egzorcystów. Przystępne wyjaśnienia autora pomagają wyzbyć się uprzedzeń wobec osób cierpiących z powodu dręczenia szatańskiego oraz ukazują ważny wymiar jedności Kościoła: poprzez otaczanie egzorcystów modlitewnym wsparciem każdy wierny może uczestniczyć w zbawczym dziele tryumfującego Chrystusa.

Polecamy także


Modlitwy skrzata i jego brata
Cena katalogowa: 7,90 zł
7,90 zł
Status:  1 - 2 dni

Siedem wzgórz wpływu
zbiorowa Praca
Cena katalogowa: 27,00 zł
Nasza cena: 23,48 zł
Status:  1 - 2 dni

ks. Jerzy Popiełuszko - świadek Bożego Miłosierdzia
Cena katalogowa: 19,90 zł
Nasza cena: 14,56 zł
Status:  1 - 2 dni

Przygotować się do małżeństwa pod kierunkiem papieża Franciszka
Cena katalogowa: 29,90 zł
Nasza cena: 21,89 zł
Status:  1 - 2 dni

Jezus do serca kapłana
RUOTOLO DOLINDO
Cena katalogowa: 5,01 zł
Nasza cena: 4,30 zł
Status:  1 - 2 dni

Ojcowie pustyni
Kurek Ryszard
Cena katalogowa: 35,88 zł
35,88 zł
Status:  Od ręki