Koszyk

Duo Acrylgel Cover Pink - 15 g

Duo Acrylgel Cover Pink - 15 g
Producent: NeoNail
EAN: 5903274035240
Grupa: zdrowie i uroda
Seria: Duo Acrylgel
43,95 zł
Rabat 4% zyskujesz -3,96 zł
produkt niedostępny
Koszty dostawy:
InPost Paczkomaty 24/7 od 10,99 zł
FedEx - przesyłka kurierska od 12,99 zł
InPost - przesyłka kurierska od 20,00 zł

Opis produktu


NeoNail Duco Acrylgel  
NeoNail Duo Acrylgel to innowacyjny produkt, który stanowi połączenie techniki akrylowej oraz żelowej. Umożliwia przedłużanie oraz modelowanie 5 paznokci jednocześnie, co zapewnia komfortową i sprawną pracę. Ma gęstą konsystencję, dzięki czemu nie zalewa skórek.
Produkt podczas utwardzania w lampie LED nie wywołuje uczucia ciepła, a stylizacje nim wykonane są trwałe i odporne na uszkodzenia.

Cover Pink (6105-1) - lekko brzoskwiniowy żel - 15 g.

Zastosowanie z użyciem szablonu:
1. Delikatnie zmatowić paznokieć blokiem polerskim. Odsunąć skórki, jeśli istnieje taka konieczność usunąć je przy pomocy cążek.    
2. Podłożyć formę pod paznokieć. Nałożyć produkt  na 3/4 powierzchni paznokcia, następnie rozciągnąć delikatnie produkt w dół uzyskując w ten sposób pożądaną długość. Pędzelek należy nasączyć w cleanerze tak, aby nie kleił się do produktu. Utwardzić w lampie Led 48 - 30-60 sek.(zależy od koloru)Jeśli mamy płytkę problematyczną można zaaplikować cienką warstwę HARD BASE lub Base Extra i utwardzić w lampie LED 48W lub w lampie UV 36W według tabeli. Można również użyć Primer'a.
3. Po wyjęciu dłoni z lampy, usunąć formę a następnie zaaplikować ponownie produkt na 3/4 powierzchni paznokcia, następnie rozciągnąć delikatnie w górę ( pod skórki) i w dół aby pokryć cały paznokieć. Pędzelek należy nasączyć w cleanerze aby nie kleił się do produktu. Utwardzić w lampie Led 48 - 30- 60 sek.(zależy od koloru).             
4. Po utwardzeniu opiłować paznokieć aby nadać mu pożądany kształt, przy pomocy pilnika o gradacji 180.
5. Nałożyć warstwę HARD TOP dla nadania bardzo wyrazistego połysku. Utwardzić w lampie LED lub lampie UV, po czym przemyć cleanerem.

Gęstość:
Bardzo gęsta konsystencja - opakowanie w formie tubki ułatwia wydobycie produktu.