Koszyk
Ania. Biografia Anny Przybylskiej

Ania. Biografia Anny Przybylskiej

Wydawnictwo: AGORA
Język książki: polski
Rok wydania: 2017
Wydanie: 1
ISBN: 9788326825477
Liczba stron: 384
Oprawa: Twarda
Wymiary: B5
Wersja drukowana Wersja drukowana
Koszty dostawy:
Paczka w RUCHu od 3,89 zł
Poczta Polska Odbiór w punkcie od 7,99 zł
Paczkomaty InPost od 8,99 zł
Poczta Polska doręczenie pod adres od 9,99 zł
FedEx - przesyłka kurierska od 11,99 zł
Nasza cena:
27,71 zł
Rabat 38,41% zyskujesz 17,28 zł
Status:   Od ręki

Opis produktu


Autoryzowana przez rodzinę pierwsza biografia Anny Przybylskiej!

Łobuziara z urodą nastolatki i głosem Jana Himilsbacha, w zasadzie nie musiała niczego grać. Pojawiła się w polskim kinie znikąd i od razu stała się fenomenem: przed kamerą bardziej naturalna od szkolonych aktorek, utożsamiała „polski sen lat 90.” – była idealną dziewczyną z sąsiedztwa, która trafiła na okładki magazynów i do telewizji w szczytowych godzinach oglądalności. Ania Przybylska została „Królową Serc” w kraju, w którym ludzie sukcesu - zwłaszcza „piękni i młodzi” - nigdy nie mają łatwo. 

Była sympatyczną Marylką ze Złotopolskich, ale też dziewczyną z rozkładówki „Playboya”. Raz mówiła, że nie ma pomysłu na życie poza aktorstwem, innym razem – że na pierwszym miejscu jest rodzina. Długo nie miała szczęścia w miłości, lecz ciągle była zakochana. 

Spieszyła się momentami tak, jakby czuła, że to wszystko może zbyt długo nie potrwać. Jakby wiedziała, że szybko musi zawierać związek, zakładać rodzinę, urodzić dzieci, by zdążyć się jeszcze tym wszystkim nacieszyć - opowiadają w książce jej bliscy.

Długo nie zgadzałam się na tę publikację, wszystko było jeszcze zbyt świeże. Raz jedyny udzieliłam wywiadu, który ukazał się w „Wysokich Obcasach”. Po raz pierwszy pomyślałam wtedy, że może warto, by ludzie, którzy kochali moją córkę – a dowody tego uczucia spotykają mnie do dzisiaj – zachowali w pamięci obraz takiej Ani, jaką była naprawdę. Nie ten wykoślawiany w szukających często taniej sensacji mediach, ale prawdziwy. Taki, który mogą znać tylko najbliżsi. I że chciałabym móc taką książkę dać w prezencie wnukom.

Biografia napisana przez Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego jest właśnie taka – Krystyna Przybylska, matka aktorki.

Grzegorz Kubicki i Maciej Drzewicki, dziennikarze „Gazety Wyborczej Trójmiasto”. Lubią pracować wspólnie. Dwukrotnie nominowani do Nagrody Grand Press w kategorii "Wywiad", za rozmowy z Władysławem Kozakiewiczem („Ten od wała”) i Martą Sziłajtis-Obiegło („Kobieta i może”). Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich wyróżniło w Konkursie im. Stefana Żeromskiego ich tekst „Mama. Panią to masz na ulicy”, o rodzinnym domu dziecka prowadzonym przez Henrykę Krzywonos-Strycharską.

Są autorami biografii Dariusza Michalczewskiego „Tiger bez cenzury”, a także gorąco przyjętego przez czytelników wywiadu z Krystyną Przybylską, opublikowanego w "Wysokich Obcasach".

Polecamy także


Bolesław Leśmian w Warszawie
Piotr Łopuszański
Cena katalogowa: 49,90 zł
Nasza cena: 34,42 zł
Status:  1 - 2 dni

Harry Styles. Nieoficjalna biografia
Cena katalogowa: 34,99 zł
Nasza cena: 20,08 zł
Status:  Od ręki

Błazen wielki mąż
Cena katalogowa: 39,90 zł
Nasza cena: 23,54 zł
Status:  1 - 2 dni

Prezes sekcji geniuszy. Portret Jerzego Vetulanieg
Cena katalogowa: 29,90 zł
Nasza cena: 21,23 zł
Status:  1 - 2 dni

Zapach mężczyzny
Pleijel Agneta
Cena katalogowa: 39,00 zł
Nasza cena: 21,45 zł
Status:  1 - 2 dni

Trumps Christmas Carol
Dickens Watt T.
Cena katalogowa: 40,00 zł
Nasza cena: 28,40 zł
Status:  1 - 2 dni